40kafe alışverişleriniz puanlarla daha da zevkli hale geliyor. Puanlarınızı biriktirip yeni kahve çeşitlerini, makinelerini, demleme ekipmanlarını ve farklı lezzetleri keşfetmek de size kalıyor. Bu avantajlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken 40kafe üyeliği yaparak alışverişe başlamak… Sonrası ise sizin için her zaman kahve keyfi oluyor.

 

 

Yeni Üyelere 50 Puan!


40kafe üyesi değilseniz bu haberden sonra hemen olmak isteyebilirsiniz. Çünkü yeni üyeler para puan kazanıyor. 50 puan kazanmak için 40kafe’ye üye olmanız yeterli… Puanlarınızı biriktirip sonra alışverişlerinizde hediye çeki olarak kullanmanız için 40kafe para puan fırsatı sizi bekliyor. Yeni üyelere 50 puan ise 40kafe’den hoş geldin hediyesi oluyor.

 

40kafe'ye kolaylıkla üye olarak kahveleri, kahve ile ilgili her şeyi ve daha fazlasını keşfedebilirsiniz. Bu keşfe başlamak içinse üye ol butonuna bastıktan sonra karşınıza çıkan sayfadaki istenilen bilgileri doldurmanız gerekli... Üye olduktan sonra para puanlarınızla ilgili detayları “para puan detaylarım” sayfasından, toplam para puanlarınızı ise “para puanlarım” sayfasından öğrenebilirsiniz.

 

 

Her Alışveriş Kazandırıyor!


Kahve, 40kafe ile daha lezzetli oluyor. Çünkü 40kafe’den yapacağınız her alışveriş size para puan olarak geri dönüyor. Para puanları biriktirerek hediye çeki oluşturabilir ve bir sonraki alışverişiniz için hediye çekinizi kullanabilirsiniz.

 

Kazandığınız her 20 para puan 1 TL’ye karşılık geliyor. Keyfiniz hiçbir zaman bitmesin diye siz alışveriş yaptıkça hem puanlar birikiyor hem de paralar çoğalıyor. Puanlar biriktikçe bu puanlar hediye çeki olarak size geri dönüyor.  Hediye çeki oluşturabilmeniz içinse en az 200 para puan toplamanız gerekiyor.  

 

Alışveriş ve üyelikle kazanılan para puanlar dışında bizimle paylaşacağınız her yorum ve puanlama size para puan olarak geri dönüyor. Ürün yorumlarınızı ve puanlamalarınızı bizimle paylaşarak 5 para puan kazanabilirsiniz.

 

  • 1 TL = 20 Para Puan
  • Yeni Üyelik = 50 Para Puan
  • Ürün Yorumları ve Puanlamalar = 5 Para Puan
  • Hediye Çeki Oluşturmak = 200 Para Puan