Caffe Mauro

Caffe Mauro’nun ürün ailesi kahve tipine göre üç, mekana bağlı olarak yine üç farklı gruba ayrılır.


Kahve tipine göre; öğütülmüş kahveler, çekirdek kahveler ve kapsül kahveler olarak sınıflandırılırken mekana göre ise; ev, iş ve Horeca (Otel, Restaurant, Kafe) sınıflarına ayrılır.


Sınıflara göre ayrımın haricinde Caffe Mauro ürün gamında alt seriler dikkat çeker. Caffe Mauro’nun en çok ön plana çıkan birkaç serisini tanıyalım.

Caffe Mauro Centopercento


%100 Arabica kalitesiyle Centopercento serisi zarif ve özel bir karışımdır. Kafein içeriği oldukça düşüktür ve bundan dolayı sık sık içilebilir. Meyveli ve çiçeksi kokuları ön planda barındırırken hafif yapısı ile dikkat çeker.


Centopercento serisi çekirdek, öğütülmüş ve kapsül formlarında farklı gramajlarda satın alınabilir.

Caffe Mauro Centopercento
Caffe Mauro Centopercento
Caffe Mauro Centopercento
Caffe Mauro Centopercento

Caffe Mauro De Luxe


De Luxe serisi, hoş çikolata aromasını genellikle üretildiği alandaki kakao tarlalarına borçludur. Arabica türünün düşük kafein içeriğine sahip üstün kaliteli çekirdekleri ve %30 oranında Robusta çekirdeklerinin karışımından elde edilen De Luxe, dengeli ve oldukça aromatik bir üründür.


De Luxe serisi çekirdek, öğütülmüş ve kapsül formlarında farklı gramajlarda satın alınabilir.

Caffe Mauro DeLuxe
Caffe Mauro DeLuxe
Caffe Mauro DeLuxe
Caffe Mauro DeLuxe

Caffe Mauro Premium


Premium serisi güçlü kremsi bir kıvama sahiptir. %50 Arabica ve %50 Robusta karışımı ile orta-yüksek yoğunluğa ve orta düzeyde kafein etkisine sahiptir.


Premium serisi çekirdek ve kapsül formlarında farklı gramajlarda satın alınabilir.

Caffe Mauro Premium
Caffe Mauro Premium

Caffe Mauro Special Espresso


Caffe Mauro doğal kavurma sürecine oldukça saygılıdır. Doğal kavurma işleminde çekirdeklerde bulunan su yavaş yavaş buharlaşır, şeker yanmadan karamelleşir ve karışımın kokusunu, aromasını tanımlayan esansiyel yağlar ortaya çıkar. Sonuç oldukça iyi ve lezzetli bir kahve deneyimi olacaktır.


Special Espresso serisi çekirdek formda satın alınabilir.

Caffe Mauro Special Espresso

Caffe Mauro Espresso


Diğerlerinden farklı olarak Espresso ürün gamı evlerdeki espresso makineleri için oldukça idealdir. Tam ve güçlü bir lezzet elde etmek için ince bir öğütme işlemi gerekir. Koyu ve aromatik Espresso serisi %60 Arabica, %40 Robusta özel karışımı sayesinde evlerde oldukça kaliteli kahveler hazırlamanıza olanak sağlar.


Espresso serisi çekirdek ve öğütülmüş formlarda farklı gramajlarda satın alınabilir.

Caffe Mauro Espresso

Caffe Mauro Classico


Classico serisi, dünya çapında bilinen yoğun aroması ile sabahları ve yemeklerden sonra keyifle içilen, yüksek kafein içeriği ile tipik İtalyan kalitesinde bir kahvedir. %70’lere dayanan Arabica ile harmanlanmış Robusta kalitesinin güçlü hakimiyeti ile mükemmel bir sonuç sunar.


Classico serisi çekirdek, öğütülmüş ve kapsül formlarında farklı gramajlarda satın alınabilir.

Caffe Mauro Classico
Caffe Mauro Classico

Caffe Mauro Original


Robusta kalitesinin ön planda olduğu Original serisinde yüksek kafein oranı bulunur. Güne iyi başlamanızı sağlayacak baharatlı aroması ve güçlü lezzeti ile sabah kahveniz olmaya en iyi adaydır.


Original serisi öğütülmüş ve kapsül formlarında farklı gramajlarda satın alınabilir.

Caffe Mauro Original