Caffe Mauro Nespresso Uyumlu Kapsül Kampanya
Caffe Mauro Nespresso Uyumlu Kapsül Kampanya

Caffe Mauro Nespresso Uyumlu Kapsül Kampanya (AMZNT-MNSP-PACK-SMLL)

5,00
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺145,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺138,00(KDV Dahil)

Caffe Mauro Nespresso Uyumlu Kapsül Kahve

 

Geleneksel İtalyan kahvaltısının kahvesi: enerji ile uyanmak için güçlü bir lezzet. Her sabah güne farklı aromalarla merhaba demek için Nespresso uyumlu farklı Caffe Mauro kapsül kahvelerini deneyin.

 

İstediğiniz modelde, 50 ve 100 adet kapsül kahve seçeneği bulunmaktadır

 

Caffe Mauro Centopercento Kapsül Kahve - Intensity 9

 

%100 Arabica kalitesi ile Caffe Mauro Centopercento kapsül kahve, zarif ve ayrıcalıklı bir karışımdır. Kafein içeriği düşük olduğu için sık sık içilebilir. Meyveli ve bitkisel kokulara sahip, değişik aromalarını içinde barındıran yumuşak bir kahvedir.

 

Kahvenin tatlı ve aromalı bir tada sahip olan bu özel karışımı, Brezilya ve Orta Amerika'nın seçilmiş tarlalarından gelen değerli Arabica kahvelerinden yapılmıştır.

 

Caffe Mauro Premium Kapsül Kahve - Intensity 12

 

Caffe Mauro Premium kapsül kahve, güçlü kremsi kıvamı sayesinde öne çıkar. %50 Arabica ve %50 Robusta harmanı ile orta-yüksek gövdeli ve orta yüzde kafein oranı ile karakterize edilir.

 

Brezilya, Orta Amerika ve Asya seçilmiş tarlalarından gelen dengeli bir miktarda Arabica ve Robusta kahvesi harmanı ile oluşan hafif ve aromalı bir tada sahiptir.

 

Caffe Mauro De Luxe Kapsül Kahve - Intensity 10

 

Caffe Mauro De Luxe kapsül kahve, hoş çikolata aromasını kahve bitkilerinin kakao tarlaları ile çevrili olan alanlarda büyümesine borçludur. Arabica kahvelerinin düşük kafein içerikli birinci sınıf % 30 Robusta kahvesi ile iyi dengelendiği tatlı bir tadı olan çok aromatik bir üründür.

 

Yüksek oranda değerli Brezilya ve Orta Amerika Arabica kahveleri ile en iyi Asya Robusta kahvelerinin oluşturduğu yuvarlak ve aromatik lezzetli bir harmandır.

 

Caffe Mauro Special Bar Kapsül Kahve - Intensity 13

 

Geleneksel İtalyan kahvaltısının kahvesi: enerji ile uyanmak için güçlü bir lezzet.

 

Çekirdekler, en iyi Brezilya ve Asya kahve tarlalarından gelen yüksek yüzdeli Robusta kahvelerinin güçlü tadı ile harmanlanmıştır.