3 al 2 öde Çekirdek Kahve Kampanyası (AMZNT-CM-3AL2ODE-B2)

4,50
İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺384,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺256,00(KDV Dahil)

Kahveni Seç, Kampanya Fırsatını Yakala.

Gösterilen fiyat 3 adet kahvenin toplam fiyatıdır.

Caffe Mauro ve Moliendo 3 al 2 öde Çekirdek Kahve Kampanyası

 

Mükemmel Kahvelerde Mükemmel Fırsat!

 

İstediğiniz kahveyi seçin, sepetinize 3 adet gelsin, 2 adet bedeli ödeyin.

 

Tek bir seçenekle sepete atın, ödemeye geçin.

 

Caffe Mauro Centopercento Çekirdek Kahve 1 kg

 

%100 Arabica kalitesi ile Caffe Mauro Centopercento çekirdek kahve, zarif ve ayrıcalıklı bir karışımdır. Kafein içeriği düşük olduğu için sık sık içilebilir. Meyveli ve bitkisel kokulara sahip, değişik aromalarını içinde barındıran yumuşak bir kahvedir.

 

Kahvenin tatlı ve aromalı bir tada sahip olan bu özel karışımı, Brezilya ve Orta Amerika'nın seçilmiş tarlalarından gelen değerli Arabica kahvelerinden yapılmıştır.

 

Caffe Mauro De Luxe Çekirdek Kahve 1 kg

 

Caffe Mauro De Luxe çekirdek kahve, hoş çikolata aromasını kahve bitkilerinin kakao tarlaları ile çevrili olan alanlarda büyümesine borçludur. %70 oranında Arabica kahvelerinin %30 oranında düşük kafein içerikli birinci sınıf Robusta kahvesi ile iyi dengelendiği tatlı bir tadı olan çok aromatik bir üründür.

 

Yüksek oranda değerli Brezilya ve Orta Amerika Arabica kahveleri ile en iyi Asya Robusta kahvelerinin oluşturduğu yuvarlak ve aromatik lezzetli bir harmandır.

 

Caffe Mauro Special Espresso Çekirdek Kahve 1 kg

 

Caffè Mauro doğal kavurma yöntemlerine saygı duyar. Bu nedenle çekirdeklerde bulunan su yavaş yavaş buharlaşır, şekerler yanmadan karamelleşir ve karışımın kokusunu ve aromasını tanımlayan esansiyel yağlar yükselir. Sonuç; her zaman daha iyi bir kahve olur.

 

Caffe Mauro Special Espresso çekirdek kahve, tam bir lezzet ve yoğun bir aroma ile harmanlanır. Brezilya, Hindistan ve Orta Amerika'dan seçilmiş tarlalardan gelen değerli %30 Arabica ve %70 Robusta kahvelerinin dengeli harmanından oluşur.

 

Moliendo Salerno Espresso Blend 1 kg

 

Yoğun kahve tadını sevenler için ağır gövde, beraberinde baskın çikolata ve karamel aromalarına eşlik eden çok hafif narenciye notaları ile güçlü kahve deneyimi! Orta-Koyu kavrulmuş yüksek kaliteli Arabica çekirdeklerinden oluşan bu harman ile evinizde İtalyan Espresso deneyimini yaşayın.

 

Yetiştiği bölgenin nitelikli çekirdeklerinden özenle seçilmiş ve İstanbul'da kavrulmuştur. % 100 Arabica çekirdeklerden imal edilmiştir. İçinde Robusta tipi çekirdek bulunmamaktadır. Yüksek krema, yoğun tat ve damakta uzun süren kahve lezzeti arayanlar için ideal bir seçimdir.

 

Moliendo Ravello Espresso Blend 1 kg

 

Güney Amerika ve Afrika arabica kahvelerinden oluşan koyu kavrulmuş harman. Süt ile yapılan espresso bazlı içeceklerde kahve tadını kaybetmeyen, ön planda tutan bir harmandır. Ravello, Americano tercih edenler için güçlü bir alternatiftir.

 

Yetiştiği bölgenin nitelikli çekirdeklerinden özenle seçilmiş ve İstanbul'da kavrulmuştur. % 100 Arabica çekirdeklerden imal edilmiştir. İçinde Robusta tipi çekirdek bulunmamaktadır. Yüksek krema, yoğun tat ve damakta uzun süren kahve lezzeti arayanlar için ideal seçim.

 

Moliendo Guatemala Antigua Yöresel Çekirdek Kahve 1 kg

 

Moliendo Guatemala Antigua orta üstü asiditeye sahip olup, tütsülenerek asiditesine katkıda bulunulur. En hoş Guatemala kahvesi orta ile tam olgunluk arasında gelişmektedir. SHB EP sertifikaya sahip en iyi çekirdeklerden hazırlanır. En iyi Guatemala kahvesi baharat ve tütsü tadı baskın olan kahvedir. Moliendo Guatemala Antigua orta üstü asiditeye sahip olup, tütsülenerek asiditesine katkıda bulunulur. Guatemala kahvesi orta ile tam olgunluk arasında olup, tat bakımından zengindir. Merkez yüksekliklerde (Antigua, Atitlan) sert tohum olarak nitelendirilen kahveler zengin, baharatlı ya da floral asitliğe ve mükemmel bir tada sahip kahvelerdir.

 

Moliendo Colombia Supremo Medellin Bucaramanga Yöresel Çekirdek Kahve 1 kg

 

Moliendo Colombia Supremo Medellin Bucaramanga'nın Supremo çekirdekleri, yöresel kahveler içinde, sert gövdesiyle homojen kavrulabilen ender kahve çeşitlerinden biri olarak bilinir. Kahverengi şeker, yeşil elma, vanilya ve kakao notalarında aromaya sahip Colombia Supremo Medellin, filtre kahve ve espresso için tercih edilen bir yöresel kahvedir. Sert çekirdek yapısından ötürü aromasını ve tazeliğini uzunca bir süre saklayabilir.

 

Moliendo Brasil Fazenda Yellow Bourbon Çekirdek Kahve 1 kg

 

Moliendo Brasil Fazenda'nın çekirdekleri Bourbon tipidir. Bourbon türü kahveler eskiden ismi Bourbon olarak anılan, Madagaskar'ın doğusunda kalan bir adada yetişmektedir. Çekirdek büyüklüğü görece daha küçüktür. Olgunlaşmış meyveleri kırmızı, turuncu ve sarıdır.

 

Karmaşık asiditeye sahip dengeli gövdesi; tatlı, çikolata ve ceviz notalarıyla bezenmiş özgün aroması Brasil Yellow Bourbon'u kıymetli kahveler arasına sokmaktadır.

 

Benzer Ürünler